Nosework
w Głogowie

Nosework w Głogowie, już jest! Jesteśmy pierwszą i jedyną szkołą dla psów w Głogowie, w której możesz rozpocząć ten świetny psi sport! 

Nosework w Głogowie - jak to wygląda?

Treningi nosework w Głogowie odbywają się średnio raz na miesiąc, dlatego, że z taką częstotliwością jestem w mieście. Jednakże jeżeli zaczniemy już wspólnie trenować, jestem do Waszej dyspozycji również online. Dzięki czemu jesteśmy w stanie na bieżąco rozwiązywać napotkane problemy, które pojawiają się w trakcie treningów.

Jak umówić się na trening?

Można skontaktować się ze mną przez stronę, fb, czy telefonicznie. Aczkolwiek najlepiej dołączyć do grupy Nosework w Głogowie. Gdzie znajdują się informacje kiedy będą dostępne terminy treningu.

Pierwszy trening nosework w Głogowie

Większość psów, które spotykam ma problem ze skupieniem w nowym miejscu. Dlatego trening wprowadzający do nosework przeprowadza w domu psa. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej ofercie zajrzyj tu: nosework w domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu pies dużo bardziej efektywniej przyswaja nową wiedzę. A solidne podstawy to klucz do sukcesu. 

Cena pierwszego treningu wprowadzającego do nosework w Głogowie

120 zł – ok 60 minut

W ramach pierwszego treningu otrzymasz ode mnie startowy zestaw próbek zapachowych. Oraz wytłumaczę Ci jak przygotowywać takie próbki dla Twojego psa. 

Nosework w Głogowie dla zespołów już trenujących

Jeżeli trenujesz już nosework i chcesz umówić się na trening w Głogowie to ta opcja jest właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się ze mną, wtedy ustalimy na jakim poziomie jesteście albo nad czym chcecie popracować i umówmy się na trening. 

Pierwszy trening ze mną dla zespołów, które już trenują nosework

100 zł – ok 60 minut

Ostatnia opcja treningu kierowana jest dla osób, które już wspólnie ze mną trenują. Treningi są dostosowane indywidualnie dla każdego. Jeżeli na czymś konkretnym Wam zależy, postaram się to zrealizować. Widzimy się na treningu!

Każdy kolejny trening

60 zł – ok 30 minut

Jak nosework wpływa na psa?

Nosework ma ogromny wpływ na psa, korzystnie oddziałując na jego fizyczne i psychiczne zdrowie. Ta fascynująca aktywność nie tylko stymuluje umysł psa, ale także dostarcza mu satysfakcji i radości. Poprzez wykorzystanie naturalnych zdolności węchowych, nosework pozwala psu na rozwijanie jego talentów detektywa, co przynosi mu wiele korzyści.

Regularne treningi nosework nie tylko poprawiają kondycję fizyczną i zdolności intelektualne psa, ale także wzmacniają więź między nim a jego opiekunem. Dzięki noseworkowi pies może cieszyć się aktywnością, która dostarcza mu nie tylko rozrywki, ale także spełnienia i poczucia satysfakcji z wykonywanych zadań.

Paulina Kędzierska trener psów

Cześć nazywam się Paulina Kędzierska, jestem trenerem psów oraz instruktorem Polskiej Ligii Nosework. 

Na co dzień mieszkam pod Poznaniem, ale Głogów to moje miasto rodzinne. Dlatego z miłą chęcią chcę wprowadzić w tym mieście możliwość rozpoczęcia trenowania nosewok. 

Co to jest Nosework?

 

W skrócie 

Nosework to -> psi sport oparty na węszeniu
Polega na -> znalezieniu i oznaczaniu przez psa próbki zapachowej
Próbka zapachowa to -> cynamon, skórka pomarańczy i goździk

(Polska Liga Nosework)

 
 
nosework w glogowie

Dlaczego warto trenować Nosework?

pies i my

PIES STAJE SIĘ PEWNIEJSZY SIEBIE

W dzisiejszych czasach, często zależy nam, aby szybko osiągnąć jakiś cel. Dlatego, kiedy uczymy nowego zachowania naszego psa często ułatwiamy mu zadanie zbyt mocno. Pokazujemy mu wszystko po kolei co ma zrobić. Niestety takie zachowanie powoduje, że nasz pies przestaje sam podejmować jakiekolwiek działania. 

Trenując nosework odklejamy psa od siebie, pies sam szuka zapachu, opiekun stoi z boku. Pies zaczyna na nowo uczyć się sam podejmować decyzję,

pies i my

DOSKONAŁA FORMA ZMĘCZENIA PSIEJ GŁOWY

Węszenie dla psów to naprawdę ogromny wysiłek. Krótki trening węszenia w dużo większym stopniu zmęczy psa niż bieganie kilkunastu kilometrów. Pies musi myśleć, analizować zapach, często też przełamuje swoje lęki bo ma tak dużą motywację na znalezienie zapachu. 

konsultacje behawioralne Pies i My

ZACZNIESZ WIERZYĆ W SWOJEGO PSA

Często jesteśmy zdania, że pies to tylko pies. Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie jakie te zwierzęta są inteligentne. 

Uwielbiam ten moment kiedy zaczynam z nowymi podopiecznymi przygodę z nosework i wprowadzamy zapach. Pierwsze treningi są bardzo przyjemne i pies i opiekunowie zaczynają rozumieć o co w tym wszystkim chodzi. Aż w końcu przychodzi ten dzień kiedy przewodnik nie wie gdzie ukryta jest próbka z zapachem i wtedy musi zaufać w 100% psu. Nie jest to łatwe!

Masz
Pytania?