Paulina
Kędzierska trener psów

Cześć, z tej strony Paulina, jestem trenerem psów, od 2020 roku prowadzę zajęcia indywidualne i wspólnie z opiekunami rozwiązujemy problemy psów. Dodatkowo w roku 2022 zostałam instruktorem Polskiej Ligii Nosework dzięki temu rozpoczęła się moja przygoda w psim sporcie. 

Dlaczego zostałam trenerem psów?

Faktem jest, że od zawsze w moim życiu towarzyszyły mi zwierzęta. Wychowałam się z psem, miał na imię Max był w typie owczarka niemieckiego i to w dużej mierze dzięki niemu tak bardzo pokochałam psiaki. Co więcej uważam też, że miłość i empatię do wszelkich zwierzaków odziedziczyłam po mojej mamie.

Psi zwrot akcji

Jednakże nie zawsze nasze życie toczy się w sposób jaki chcemy. Bez wątpienia psy zawsze były gdzieś z boku, a życie toczyło się dalej. Pracowałam w różnych miejscach, aż wreszcie pewnego dnia postanowiłam zacząć robić to co sprawia mi przyjemność, mianowicie rozpocząć pracę z psami.

Trener psów początki

Wtedy też na mojej drodze stanął Leon 3 letni sznaucer miniatura. Pies jakiego nigdy do tej pory nie spotkałam. Mianowicie pies zachowujący się jak nie pies, bardzo wycofany, lękliwy, nieufny, bardzo wrażliwy, dodatkowo mało pewny siebie.

Pierwszy pies na terapii

Biorąc pod uwagę problemy Leona postanowiłam rozpocząć z nim treningi, przy tym przetestować moją dotychczasową widzę o psach. Bądź co bądź, założyłam sobie, że będzie moim sprawdzianem i zweryfikuję mnie czy potrafię przepracować jego problemy jak prawdziwy trener psów.

Każdy trener psów uczy się na własnym psie

Oczywiście nie było łatwo, ale co najważniejsze bardzo dużo się nauczyłam i wciąż przy nim uczę. „Każdy spotyka na swojej drodze psa na którego jest gotowy” – zdanie, które przewija się w psim świecie, zawsze mnie motywuje do jeszcze większej pracy nad swoimi psami. 

Obecnie, jako trener psów Paulina Kędzierska

Posiadam dwa psy, wyżej wspominanego Leona i Juliana – owczarek niemiecki. Krótko mówiąc kolejny pies i kolejna nowa osobowość, choć widzę w nim pewne podobieństwa do Maksa mojego psa z dzieciństwa. Dzięki niemu spojrzałam na psy w zupełnie inny sposób. Moje oczko w głowie. 

Poszerzanie wiedzy o psach

Biorąc pod uwagę, że pracuję z żywymi organizmami, które zawsze czymś się od siebie różnią, nie przestaje poszerzać swojej wiedzy. Jestem otwarta na różne sposoby szkolenia, indywidualnie dostosowane do potrzeb danego psa.

Praca jako trener psów to moje największe doświadczenie

Dlatego zapraszam na konsultacje indywidualne, grupowe, treningi nosework, spacery socjalizacyjne. Zacznij trenować ze swoim psem!

Dlaczego ja?

pies i my

Indywidulanie podchodzę do każdego przypadku

Dlatego, że każdy człowiek i każdy pies jest inny. Dlatego tak ważne jest podejście indywidualne. Każdy zespół (pies, człowiek) jest dla mnie nowym rozdziałem, który chcę poznać. 

pies i my

Robię to co kocham

Co prawda trochę czasu zajęło mi znalezienie tego co kocham robić, ale udało się. Pracuję z pasją i ogromnym zaangażowaniem i naprawdę cieszę się kiedy wspólnymi siłami dochodzimy do zamierzonych celów.

konsultacje behawioralne Pies i My

Cierpliwość, wyrozumiałość, kompromis

Ponieważ bardzo dobrze rozumiem to, że nie wszyscy mają bzika na punkcie psów, często nie mamy dla nich czasu, albo po prostu nie rozumiemy czego potrzebują. Kompromis jest ważny, ale decydując się na psa musimy pamiętać by znaleźć dla niego czas.

konsultacje behawioralne Pies i My

Dobry humor i pozytywne nastawienie

Ogólnie mówiąc nastawienie jest bardzo ważne! Będzie dobrze, ja to wiem! Czasami z psami bywa ciężko, dlatego jestem po to by być waszym wsparciem. Pamiętajmy, że psy bardzo dobrze odczuwają nasze emocje!

Masz
Pytania?