Psie
przedszkole Poznań/Swarzędz

Psie przedszkole Poznań/Swarzędz i okolice. Zapewnij swojemu psu wyjątkowe doświadczenie dzięki indywidualnym zajęciom w psim przedszkolu! Wszystkie zajęcia są dostosowane do unikalnych potrzeb i osobowości Twojego pupila. Podczas tych zajęć Twój pies będzie mógł skupić się na rozwijaniu konkretnych umiejętności, budowaniu więzi z Wami oraz zdobywaniu pewności siebie. 

Psie przedszkole Poznań/Swarzędz - zajęcia indywidulne

W przeciwieństwie do zajęć grupowych, zajęcia indywidualne w znacznie większym stopniu pozwalają mi poznać psa oraz Was. Dzięki temu na bieżąco i w bardzo wczesnym momencie jestem w stanie wyłapać potencjalne problemy u psa i zacząć nad nimi pracować. 

Harmonogram psiego przedszkola

Psie przedszkole składa się z 7 spotkań (1 spotkanie tygodniowo).  Zajęcia mają na celu nauczyć Was na co warto zwracać uwagę przy wychowaniu szczeniaka. Po to aby ten był w przyszłości mądrym i pewnym siebie psem. 

Każde spotkanie trwa około 60 minut. Część zajęć odbywa się na świeżym powietrzu w miejscach publicznych, dzięki czemu mamy możliwość pracy nad zachowaniami w codziennym życiu. Dodatkowo w zależności od potrzeb psa, spotykamy się w miejscu bardziej spokojnym, ogrodzonym i bezpiecznym (wybieg dla psów przy schronisku w Skałowie). Dzięki temu możemy skupić się nad konkretnymi zachowaniami do wyuczenia. 
 
Kurs psiego przedszkola nie ma sztywnego harmonogramu, jest dostosowany do potrzeb danego psa. Jeżeli mamy psa który jest lękliwy i wycofany, psie przedszkole prowadzę tak, aby pies przełamał swoje słabości i analogicznie kiedy pies jest zbyt pobudzony, uczę Was i psa jak te emocje wyciszyć.

Czego uczę w psim przedszkolu?

 • socjalizacji i habituacji z otaczającym światem,
 • co zrobić, aby stać się atrakcyjnym dla psa,
 • w jaki sposób zbudować pozytywne skojarzenia z opiekunem,
 • podstaw treningu kooperacyjnego,
 • sygnałów wysyłanych przez psa,
 • wyciszenia i odpoczywania,
 • prawidłowego korzystania ze smyczy,
 • naukę rezygnacji,
 • jak wprowadzić podstawowe komend: przywołanie, sygnał do nagrody, komenda zwalniająca, komenda przerywająca zachowanie, reakcja na imię
 • zostawania samemu w domu
 • naukę czystości
 • dobrego wprowadzenia kennel klatkę
 • wprowadzenia do nosework
 
 

Cena kursu psiego przedszkola Poznań/Swarzędz

7 indywidualnych spotkań

60 każde spotkanie ok 60 minut

cena- 600 zł

Oczywiście w trakcie kursu jestem do Waszej dyspozycji i chętnie służę dobrą radą.

konsultacje behawioralne
 
Nazywam się Paulina, prowadzę konsultacje behawioralne oraz treningi nosework w Poznaniu/Swarzędzu i okolicach.
Dodatkowo raz na miesiąc możesz mnie złapać w Lesznie i Głogowie – jeśli chcesz wiedzieć kiedy będę to napisz. 
 
psie przedszkole pies i my
konsultacje behawioralne poznan
psie przedszkole

Indywidualne psie przedszkole

Indywidualne psie przedszkole, w przeciwieństwie do grupowych, oferuje bardziej spersonalizowaną opiekę i podejście do potrzeb konkretnego psa. Oto kilka korzyści związanych z korzystaniem z indywidualnego psiego przedszkola:

pies i my

BEZPIECZEŃŚTWO

Indywidualne podejście w psim przedszkolu może zapewnić większe bezpieczeństwo dla psa, ponieważ nie ma ryzyka konfliktów z innymi psami. Jest to szczególnie istotne dla psów, które są bardziej nieśmiałe, wycofane.

Oczywiście dążę do interakcji z innymi psami, ponieważ psy są zwierzętami bardzo społecznymi. W trakcie psiego przedszkola spotykamy szczeniaka z psami dorosłymi czy szczeniakami, lecz w momencie kiedy dany pies jest na to gotowy.

pies i my

SPOKÓJ DLA PSÓW WRAŻLIWYCH

Dla niektórych psów, zwłaszcza tych z nadwrażliwością na bodźce zewnętrzne, hałas i intensywna aktywność grupy mogą być przytłaczające. Indywidualne psie przedszkole może zapewnić spokojniejsze środowisko, co jest bardziej odpowiednie dla psów o wrażliwej psychice.

konsultacje behawioralne Pies i My

MONITOROWANIE POSTĘPU

Dzięki indywidualnym zajęciom w psim przedszkolu mogę śledzić postępy psa bardziej dokładnie, co pozwala na lepsze monitorowanie jego zdrowia i ewentualnych problemów. 

Masz
Pytania?