Spacery
socjalizacyjne

Spacery socjalizacyjne są to zorganizowane spotkania dla psów. Dzięki którym, jesteśmy w stanie w warunkach kontrolowanych i bezpiecznych przepracować różnego rodzaju problemy spacerowe. Dodatkowo jest to świetny sposób na spędzenie miło czasu w gronie innych psiarzy co tylko i wyłącznie poprawi relacje z Twoim psem.

Co spacer socjalizacyjny wzniesie w życie Twojego psa?

  • przede wszystkim spokój i większe zaufanie do Ciebie jako opiekuna,
  • nauczy się kontrolować emocje w obecności innych psów oraz ludzi,
  • rozwinie swoje umiejętności socjalne,
  • zdobędzie dodatkowe strategie radzenia sobie,

Co spacer socjalizacyjny wniesie w Twoje życie?

  • pokażę Ci jak prawidłowo odczytywać zachowania psa,
  • poznasz lepiej swojego psa
  • nauczysz się jak powinna wyglądać odpowiednia relacja Twojego psa z innym psem czy człowiekiem
  • spędzisz miło czas na świeżym powietrzu w fajnej atmosferze i poznasz nowych ludzi,
  • pół dnia spokoju, bo po spacerze Twój psiak będzie bardzo dobrze spał 😀

Spacery socjalizacyjne w Siekierkach Wielkich

Regularnie organizuję spacery socjalizacyjne w Siekierkach Wielkich i okolicach. Spacerujemy w niedużych grupach, dostosowuje je pod pod względem wieku, wielkości, problemów u psów. Lubię mieć z każdym kontakt podczas spacerowania i staram się poznać Was lepiej. 

Zapraszam do dołączania do grupy: spacery socjalizacyjne dla psiaków Siekierki i okolice.

Cena spaceru socjalizacyjnego

Spacery socjalizacyjne są bezpłatne. Jednakże, aby do nich dołączyć zapraszam na spacer zapoznawczy ze mną i moim psem 1:1. Mówiąc w skrócie, muszę Was poznać i wtedy zadecyduję, czy Twój psiak jest gotowy na dołączenie do większej grupy psów. Niekiedy zdarza się, że wejście psa w grupę psów mija się z celem, ponieważ są to zbyt trudne warunki dla psa i tym sposobem taki spacer przyniesie więcej złego niż dobrego.

Spotkanie 1:1 przed spacerem socjalizacyjnym

Jeżeli chcesz dołączyć do spaceru socjalizacyjnego, najpierw musimy się poznać. 

Proszę o wypełnienie ankiety.

Kiedy już wypełnisz ankietę, skontaktuję się z Tobą w celu umówienia terminu spotkania. Spacer będzie trwał około godziny i spotykamy się w Siekierkach Wielkich. Po spacerze pozostajemy w kontakcie i mam nadzieję, że zobaczymy się kolejnym razem już na spacerze socjalizacyjnym z innymi pieskami. 

Cena spaceru 1:1

50 zł

konsultacje behawioralne
 
Nazywam się Paulina, prowadzę konsultacje behawioralne oraz treningi nosework w Poznaniu oraz w okolicach Swarzędza/Kostrzyna
Dodatkowo raz na miesiąc możesz mnie złapać w Lesznie i Głogowie – jeśli chcesz wiedzieć kiedy będę to napisz. 
 
spacery socjalizacyjne
pies i my
spacer socjalizacyjny w szkole pies i my

Dlaczego warto wybrać się na spacer socjalizacyjny?

pies i my

ROZWÓJ SPOŁECZNY

Podczas spacerów psy mają okazję spotkać inne psy oraz ludzi. To pozwala im na rozwijanie umiejętności społecznych, naukę zachowań akceptowalnych wobec innych zwierząt i ludzi oraz budowanie pewności siebie w nowych sytuacjach.

pies i my

ZMNIEJSZENIE STRESU I NIEPOKOJU

Regularne spacery pomagają psu rozładować energię, co może zmniejszyć poziom stresu i niepokoju. Ruch na świeżym powietrzu oraz interakcje z otoczeniem mogą również przyczynić się do poprawy nastroju i ogólnej kondycji psychicznej psa.

konsultacje behawioralne Pies i My

STYMULACJA UMYSŁOWA

Podczas spacerów psy mają okazję poznawać nowe zapachy, dźwięki i otoczenie, co stymuluje ich umysł. To pomaga w zapobieganiu nudzie i utrzymywaniu psa aktywnego mentalnie, co może być szczególnie ważne dla psów inteligentnych i aktywnych.

konsultacje behawioralne Pies i My

POPRAWA RELACJI Z OPIEKUNEM

Spacery to czas, który pies może spędzić razem ze swoim opiekunem, co wzmacnia więź między Wami. Regularne spacery pozwalają na budowanie zaufania i zrozumienia między psem a Tobą, co może przyczynić się do harmonijnej relacji.

Masz
Pytania?