Spacery
socjalizacyjne

Spacery socjalizacyjne są to zorganizowane spotkania dla psów. Dzięki którym, jesteśmy w stanie w warunkach kontrolowanych i bezpiecznych przepracować różnego rodzaju problemy spacerowe. Dodatkowo jest to świetny sposób na spędzenie miło czasu w gronie innych psiarzy co tylko i wyłącznie poprawi relacje z Twoim psem.

Co spacer socjalizacyjny wzniesie w życie Twojego psa?

  • przede wszystkim spokój i większe zaufanie do Ciebie jako opiekuna,
  • nauczy się kontrolować emocje w obecności innych psów oraz ludzi,
  • rozwinie swoje umiejętności socjalne,
  • zdobędzie dodatkowe strategie radzenia sobie,

Co spacer socjalizacyjny wniesie w Twoje życie?

  • pokażę Ci jak prawidłowo odczytywać zachowania psa,
  • poznasz lepiej swojego psa
  • nauczysz się jak powinna wyglądać odpowiednia relacja Twojego psa z innym psem czy człowiekiem
  • spędzisz miło czas na świeżym powietrzu w fajnej atmosferze i poznasz nowych ludzi,
  • pół dnia spokoju, bo po spacerze Twój psiak będzie bardzo dobrze spał 😀

Spacery socjalizacyjne w Siekierkach Wielkich

Regularnie organizuję spacery socjalizacyjne w Siekierkach Wielkich i okolicach. Spacerujemy w niedużych grupach, dostosowuje je pod pod względem wieku, wielkości, problemów u psów. Lubię mieć z każdym kontakt podczas spacerowania i staram się poznać Was lepiej. 

 

Zapraszam do dołączania do grupy: spacery socjalizacyjne dla psiaków Siekierki i okolice.

Cena spaceru socjalizacyjnego

Spacery socjalizacyjne są bezpłatne. Jednakże, aby do nich dołączyć zapraszam na spacer zapoznawczy ze mną i moim psem 1:1. Mówiąc w skrócie, muszę Was poznać i wtedy zadecyduję, czy Twój psiak jest gotowy na dołączenie do większej grupy psów. Niekiedy zdarza się, że wejście psa w grupę psów mija się z celem, ponieważ są to zbyt trudne warunki dla psa i tym sposobem taki spacer przyniesie więcej złego niż dobrego.

Spotkanie 1:1 przed spacerem socjalizacyjnym

Jeżeli chcesz dołączyć do spaceru socjalizacyjnego, najpierw musimy się poznać. 

Proszę o wypełnienie ankiety.

Kiedy już wypełnisz ankietę, skontaktuję się z Tobą w celu umówienia terminu spotkania. Spacer będzie trwał około godziny i spotykamy się w Siekierkach Wielkich. Po spacerze pozostajemy w kontakcie i mam nadzieję, że zobaczymy się kolejnym razem już na spacerze socjalizacyjnym z innymi pieskami. 

Cena spaceru 1:1

50 zł

konsultacje behawioralne
 
Nazywam się Paulina, prowadzę konsultacje behawioralne oraz treningi nosework w Poznaniu oraz w okolicach Swarzędza/Kostrzyna
Dodatkowo raz na miesiąc możesz mnie złapać w Lesznie i Głogowie – jeśli chcesz wiedzieć kiedy będę to napisz. 
 
spacery socjalizacyjne
pies i my
spacer socjalizacyjny w szkole pies i my

Dlaczego warto?

pies i my

PRACA Z PSEM

Każda nasza interakcja z psem jest pracą, dzięki której poprawiamy naszą relację. Dodatkowo lepiej się rozumiemy, a to wpływa w dużej mierze  na naszą codzienność. Decydując się na psa, powinniśmy być świadomi, że potrzebuje naszej uwagi. Nie zbudujemy z psem dobrej relacji, bez prazy.

pies i my

ROZWIĄZANIE PROBLEMU

Większość z Was jest tu bo pojawił się problem z psem. Zajęcia indywidualne są po to by go rozwiązać. Im świeższy problem tym większe prawdopodobieństwo, że szybciej uda się z nim uporać. Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego też tak ważna jest odpowiednia socjalizacja psów od samego początku. 

konsultacje behawioralne Pies i My

NAUKA TO PODSTAWA

Pies nie potrafi tego czego go nie nauczymy. Jeżeli pies potrafi zrobić „siad” w domu, lecz jak idziemy z nim na osiedle gdzie jest pełno różnych rozpraszających bodźców i nie potrafi tego zrobić. Nie oznacza to, że pies jest głupi tylko, że nie jest nauczony pracować w takich warunkach. 

konsultacje behawioralne Pies i My

ŚWIADOMOŚĆ

Aby zrozumieć psa, warto spróbować spojrzeć na daną rzecz z jego perspektywy. Dlatego jeżeli jesteśmy świadomi dlaczego nasz pies w danym momencie ciągnie na smyczy, (np. bo się czegoś przestraszył). To nie wściekamy się o to tylko rozumiemy jego zachowanie. Dzięki czemu nasza reakcja jest zupełnie inna, bez zbędnych nerwów, krzyków i szarpanin.

Masz
Pytania?