Nosework
w domu psa

Nosework w domu psa. Jedyna taka oferta na rynku. Jeżeli Twój pies ma problem ze skupieniem się w nowych miejscach, najmniejsze bodźce wytrącają go z równowagi, a może nie masz możliwości dojechania na trening, a chcesz zacząć trenować nosework, to ten rodzaj oferty jest dla Ciebie. 

Nosework w domu - indywidualny trening

Spotkania te skierowane są głównie dla osób rozpoczynających przygodę z nosework. Jeżeli jednak już trenujecie, ale wciąż macie problem ze skupieniem i zaangażowaniem, to również zapraszam do kontaktu. 

Trening nosework w domu - cena

Na pierwszych zajęciach skupiam się na tym, aby wytłumaczyć Ci na czym polega nosework, w między czasie wyjaśniam podstawowe definicję jakimi posługujemy się w tym sporcie. 

W końcu przechodzimy do najlepszego czyli praktyki, zaczynamy uczyć psa zapachu. W zależności na co i jaką motywację wykazuje pies dobieram indywidualnie sposób w jaki będziemy ten zapach wprowadzać.

Następnie pokazuje Wam przydatne ćwiczenia na budowanie motywacji do szukania i utrwalania zapachu. 

Na koniec robimy podsumowanie całego treningu i zostawiam Was z listą ćwiczeń oraz zadaniami domowymi. Mam nadzieje, że widzimy się na kolejnym trening nosework!

Pierwszy trening wprowadzający:

120 zł – 60 minut

plus koszt dojazdu do Ciebie

Zaczeliście trenować nosework, ale coś opornie Wam idzie? Pies jest rozkojarzony? On oraz Wy nie wiecie co macie robić? Niestety czasami tak bywa zwłaszcza kiedy nie dość dobrze przyłożymy się do podstaw oraz w sytuacjach kiedy chcemy za dużo zrobić w zbyt krótkim czasie. 

Dlatego potrzebne są Wam solidne podstawy, które możemy wypracować w spokojnych warunkach w Twoim domu bo tam Twój pies uczy się najefektywniej. 

Jeżeli jesteś w takiej sytuacji to mam dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Trening nosework w Twoim domu pod okiem instruktora. Dzięki temu możesz zacząć od nowa zbudować solidne podstawy, które są kluczem do sukcesu i dobraj zabawy w nosework. 

 

Pierwszy trening ze mną dla zespołów, które już trenują, lecz chciałyby skorzystać z oferty nosework w domu

120 zł – 60 minut

plus koszt dojazdu do Ciebie

Nosework to nie tylko psi sport

Czy wiesz, że nosework początkowo był wykorzystywany jako forma rehabilitacji dla psów, które miały problemy z zachowaniem lub przeszły stresujące doświadczenia? Trening nosework okazał się nie tylko skuteczną metodą terapeutyczną, ale także stał się popularną aktywnością rekreacyjną i sportową dla psów i ich właścicieli na całym świecie!

Dzięki nosework psy mogą nie tylko bawić się i rozwijać swoje umiejętności, ale także odnosić sukcesy i budować więź z opiekunami, co sprawia, że ​​jest to jedna z najbardziej wszechstronnych i satysfakcjonujących aktywności dla czworonogów.

Paulina Kędzierska trener psów

Cześć nazywam się Paulina Kędzierska, jestem trenerem psów oraz instruktorem Polskiej Ligii Nosework. 

Chcę abyście zapoznali się z nową formą trenowania nosework w domu pod okiem instruktora.

nosework w domu
zapachy nosework
nosework w glogowie

Zacznij trenować nosework z instruktorem u siebie w domu

Takie rozwiązanie niesie ze sobą same korzyści, oto kilka z nich:

nosework w domu

ZNANE MIEJSCE

Po pierwsze, kiedy uczymy psa nowych komend zawsze zaczynamy od nauki w domu. Dlaczego? Ponieważ to tam właśnie pies czuje się bezpiecznie i dobrze. Po drugie dużo łatwiej jest mu się skupić, bo bodźców jest zdecydowanie mniej niż w nowym nieznanym miejscu.

nosework w domu

JASNE ZASADY

Dzięki obecności instruktora cały trening przebiega płynnie. Zasady są jasne i zrozumiałe. Każdy napotkany problem jest analizowany i od razu rozwiązywany. Cały trening jest dopasowany indywidualnie, dzięki czemu w dużo krótszym czasie jesteśmy w stanie zdobyć więcej wiedzy.

nosework w domu

OSZCZEDNOŚĆ CZASU

Dzięki temu, że to ja przyjeżdżam do Was a nie Wy do mnie, zyskujecie czas. 

Często kiedy pies przychodzi do nowego miejsca również potrzebuję więcej czas na zapoznanie się z nim. Więc nie tylko zyskujemy czas, a także lepsze samopoczucie psa. 

nosework w domu

SOLIDNE PODSTAWY

Bardzo często zdarza się, że robiąc coś pierwszy raz popełniamy dużo błędów. Jest to jak najbardziej normalne zjawisko.

Dzięki obecności instruktora, każdy etap wprowadzenia zapachu będzie dopasowany indywidualnie pod psa co przełoży się na solidne podstawy.

Masz
Pytania?