Oferta
w szkole Pies i My

Poznaj ofertę szkolenia psów w szkole Pies i My. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, spacery socjalizacyjne oraz treningi nosework. Oferta szkoleń przeznaczona jest dla najmłodszych psów jak zarówno dla psich seniorów. Myślę, że znajdziesz coś dla siebie i swojego psa. 

oferta szkolenia psów
 
Nazywam się Paulina, prowadzę konsultacje behawioralne oraz treningi nosework w Poznaniu oraz w okolicach Swarzędza/Kostrzyna
Dodatkowo raz na miesiąc możesz mnie złapać w Lesznie i Głogowie – jeśli chcesz wiedzieć kiedy będę to napisz. 
 

Dlaczego warto?

pies i my

PRACA Z PSEM

Każda nasza interakcja z psem jest pracą, dzięki której poprawiamy naszą relację. Dodatkowo lepiej się rozumiemy, a to wpływa w dużej mierze  na naszą codzienność. Decydując się na psa, powinniśmy być świadomi, że potrzebuje naszej uwagi. Nie zbudujemy z psem dobrej relacji, bez prazy.

pies i my

ROZWIĄZANIE PROBLEMU

Większość z Was jest tu bo pojawił się problem z psem. Zajęcia indywidualne są po to by go rozwiązać. Im świeższy problem tym większe prawdopodobieństwo, że szybciej uda się z nim uporać. Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego też tak ważna jest odpowiednia socjalizacja psów od samego początku. 

konsultacje behawioralne Pies i My

NAUKA TO PODSTAWA

Pies nie potrafi tego czego go nie nauczymy. Jeżeli pies potrafi zrobić „siad” w domu, lecz jak idziemy z nim na osiedle gdzie jest pełno różnych rozpraszających bodźców i nie potrafi tego zrobić. Nie oznacza to, że pies jest głupi tylko, że nie jest nauczony pracować w takich warunkach. 

konsultacje behawioralne Pies i My

ŚWIADOMOŚĆ

Aby zrozumieć psa, warto spróbować spojrzeć na daną rzecz z jego perspektywy. Dlatego jeżeli jesteśmy świadomi dlaczego nasz pies w danym momencie ciągnie na smyczy, (np. bo się czegoś przestraszył). To nie wściekamy się o to tylko rozumiemy jego zachowanie. Dzięki czemu nasza reakcja jest zupełnie inna, bez zbędnych nerwów, krzyków i szarpanin.

Masz
Pytania?